Gergi Tavan

AGS Led & Reklam Gergi Tavan Sistemleri proje, tasarım ve uygulama konularında kaliteli ve estetik çözümler sunmaktadır.

Lake gergi tavan, Parlak dokusu ve pürüzsüz yüzeyi ile  tavanınızda muhteşem bir görüntü ve parlaklık sağlar.  Lake germe tavan tüm alanlarda ve ortak yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Lake gergi tavana görsel veya herhangi bir baskı uygulanamaz. ışık geçirgenliği yoktur. Yani kısaca aydınlatma sistemi olarak Lake Gergi Tavan kullanılmaz. Uygulandığı mekana Tamamen dekoratif amaçlı kullanılır,  şık ve gösteriş sağlar. Bu sebeple bir çok alanda ve mekanda kullanılmaktadır.

Dijital baskı tekniği ile gergi tavan kumaşa baskı yapılıp uygulanması ile çıkan gergi tavan sistemidir. Günümüzün tekonlojisinde mükemmel baskı elde edilmektedir. Bu baskı ışık geçirgen gergi tavan kumaşına basılması ve altına ışık uygulanması ile şık ve estetik, gerçek gibi görüntüler elde edilmektedir. Basılacak görselin kalitesi yüksek olursa (Çözünürlüğü) daha kaliteli bir baskı elde edilir. 

Işıklı Doku Gergi Tavan; Gergi Tavan malzemesinin doku yapısı itibariyle ışık geçirgenliği çok olduğundan altına ışıklandırma yapılarak  gergi tavanın Aydınlatma sistemi olarak kullanılması ile oluşan gergi tavan ışıklı gergi tavan denir. Günümüzde Ev , İş Yeri, Mağaza, Hava Alanları, Kapalı Yüzme Havuzları, Hamamlar ve daha birçok ortak yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Gergi Tavan Sistemleri içinde en çok kullanılan ve tercih edilen Gergi tavan çeşididir.

3D Gergi Tavan Sistemi gergi tavanın yapısı itibariyle istenilen forma girebilen esnekliği ile üç boyutlu (3d) olarak uygulanmasına verilen addır.  Evinizin veya iş yerinizin tavanını 3 boyutlu olarak görmek isterseniz tam size göre 3d gergi tavan sistemi. Her alan uygulanabilen dekoratif amaçlı veya aydınlatma amaçlı kullanılabilir.  Özellikle Mağaza ve Alışveriş merkezlerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.


Türkiye'nin Her yerine Hizmet Türkiye'nin neresinde olursanız olun; hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak Altınoluk Altınova Ayvalık Bodrum Burhaniye Didim Edremit Fethiye Köyceğiz Kuşadası Marmaris Milas Ortaca Söke
Bizimle 0 (539) 975 82 90 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.
Çalışma alanı ve örnek tabela resimlerini whatsapp aracılığıyla gönderebilirsiniz.
Whatsapp'dan Yaz Arama Yap